درباره ما

تاریخچه:

شرکت سرعت گستر  در سال 1388 به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت IT تاسیس و موفق به اخذ پروانه ISP به شماره 11-16-301 از سازمان تنظیم مقررات رادیویی گردید.

سرعت گستر با جذب نیروی تخصصی و با اتکاء به خداوند متعال بستر مناسبی را در زمینه ارائه سرویس اینترنت ایجاد نمود و با ارائه راهکار های نوین در بستر ارتباطات  بیسیم (Wireless) به یکی از شرکت های پیشگام در این حوزه تبدیل شد و با استفاده از آخرین فن آوری های روز دنیا و تجهیز مجتمع های مسکونی واداری و تجاری به پرسرعت ترین و به روزترین تجهیزات ارتباطی قادر به ارایه سرویس اینترنت پرسرعت به کاربران خود در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت و پایداری ممکن گردیده است.


اهداف و چشم انداز شرکت:

ماموریت و چشم انداز پیش رو شرکت گسترش سطح دسترسی و ایجاد بستر مناسب جهت استفاده تمامی اقشار جامعه از اینترنت و بالا بردن سطح کیفی خدمات و کسب حد اکثری رضایت مشتریان می باشد.

خط مشی شرکت:

شرکت سرعت گستر ارتباطات پارسیان بر این باور است مشتری عضوی از خانواده سرعت گستر می باشد و شرکت متعهد به برآوردن کلیه نیازهای مرتبط با محصول و خدمات آن است.

طراحی و ارائه خدمات با کیفیت برتر در حوزه IT جهت برآوردن نیاز و خواسته های مشتریان و افزایش سهم بازار به کارگیری انواع فناوری های خلاقانه و نوین جهت ارتباط آسان و سریع مشتریان با سازمان ارائه خدمات بهینه با رویکرد بهبود مستمر در جهت رسیدگی موثر در رضایت بخشی به مشکلات و اختلافات مشتریان.

مشتریان:

امروز به پشتوانه سالها تلاش و با اتکا به توان و تخصص و با توجه به محدودیت های موجود در راه توسعه دسترسی آسان و عادلانه به سرویس اینترنت شرکت سرعت گستر مفتخر به ارائه و پشتیبانی سرویس های تخصصی و شایسته مشتریان سخت پسند و آگاه بوده و تلاش می کند ضمن حفظ مشتریان خوش نام ، باشگاهی از مشتریان وفادار را گردهم آورد، تا آنها از تجربه ، کیفیت خدمات و مطلوبیت همراهی و شراکت با سرعت گستر برای دیگران به خوبی یاد کنند.